Zacznij od jutra

Poszukujemy pracowników produkcji we Wrocławiu

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • Dobra lokalizacja Sprawdź
  • Konkursy i inne atrakcje

Aplikujesz na stanowisko

Pracownik produkcji

nr ref: 2343434 miejsce pracy: Wrocław, Pilczyce

Zalety pracy z nami

  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • tylko miesięczny okres próbny, później umowa na czas określony
  • dogodna lokalizacja – jesteśmy na Pilczycach (dojazd: z Centrum: 33,20,10, 3 oraz autobus 128 (przystanek Metalowców)
  • atmosfera pracy (cotygodniowe spotkania produkcyjne z poczęstunkiem, konkursy dla pracowników, wspólne bieganie)

Twoje zadania

  • proste prace polegające na kontroli jakościowej detali z tworzyw sztucznych

System pracy i wynagrodzenie

  • pracujemy w systemie pracy zmianowej tzw. 4- brygadówka
  • wynagrodzenie miesięczne ponad 2500,00 zł brutto,
  • rozliczenie z pracy w systemie 4-brygadowym, kwartalnie nawet do 3500,00 zł brutto

DOŁĄCZ DO NASZEJ POLMEROWEJ RODZINY!

Możesz też skorzystać z formularza poniżej
Polmer contact arrow

Formularz aplikacji

Imię i nazwisko *

Adres e-mail *

Telefon *

Od kiedy możesz zacząć?*

Twoje CV (*.docx, *.doc, *.pdf, *.odt)

O Nas

Polmer sp. z o.o. istnieje od 2003 r., jednak działamy na rynku produkcji elementów z tworzyw sztucznych od 25 lat! (Spółka powstała na bazie działającej od 1989 roku spółki Polmer Sp. j. z siedzibą w Pietrzykowicach). Jesteśmy w ścisłej czołówce tej branży w Polsce.

Specjalizujemy się w:

  • wytwarzaniu i dekoracji detali z tworzyw sztucznych metodą wtrysku,
  • projektowaniu i wykonywaniu form wtryskowych,
  • regeneracji narzędzi.

Produkujemy dla branż:

  • AGD,RTV
  • technicznej,
  • motoryzacyjnej.

Tworzywa sztuczne i ich przetwórstwo nie mają przed nami żadnych tajemnic. 200-osobowy zespół wykwalifikowanych i nastawionych na sukces pracowników wytwarza wysokiej jakości skomplikowane elementy dla takich gigantów branży RTV i AGD jak Whirlpool, Samsung, Electrolux, Bosch, Indesit. Naszymi priorytetami są wysoka jakość, zadowolenie i pełne zaufanie klienta – to dzięki nim utrzymujemy długoletnią współpracę z najbardziej wymagającymi zleceniodawcami.

Benefity

  • JĘZYKI OBCE

    Dbamy o komunikatywność naszych pracowników w środowisku międzykulturowym. Każdego dnia w naszej pracy mamy kontakt z osobami z innych krajów. Dlatego na terenie firmy umożliwiamy naszym pracownikom naukę języka angielskiego i niemieckiego. Zajęcia są dofinansowane przez pracodawcę.

  • SZKOLENIA I KONFERENCJE

    Wspieramy talenty oraz poszerzamy kompetencje. Szkolenia zarówno wewnętrzne jaki zewnętrzne to nieodłączny element naszej pracy. Aby być liderem w naszej branży musimy się rozwijać. Musimy także nadążać nad rosnącymi oczekiwaniami naszych Klientów. Szkolenia które organizujemy sami lub na które wysyłamy naszych pracowników w pełni nam to umożliwiają.

  • DOFINANSOWANIE DO NAUKI

    Wspieramy w kształceniu. Z przyjemnością wspieramy naszych pracowników finansowo w sytuacjach gdy temat kształcenia pokrywa się z ich zakresem obowiązków.

  • DOFINANSOWANIE DO ZAJĘĆ SPORTOWYCH

    Sport to zdrowie, a my zdajemy sobie z tego sprawę! Zachęcamy naszych pracowników, aby dbali o swoją sylwetkę i zdrowie. Każdy pracownik Polmer Sp. z o.o. może zakupić kartę MultiSport. Karta ta uprawnia do korzystania z obiektów rekreacyjno-sportowych. Mamy drużynę biegową reprezentującą firmę w różnego rodzaju eventach biegowych w Polsce.

  • UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

    Wspierając naszych pracowników w poczuciu ich bezpieczeństwa. Zapewniamy im możliwość wykupu ubezpieczenia na życie.

  • PROGRAM PRAKTYK i STAŻY

    Praktyka czyni mistrza. W ramach Programu Praktyki Staży kandydaci moga zdobyć cenne doświadczenie związane 2 kierunkiem zgodnie z którym się kształcą pod okiem opiekuna. Praktyki trwają 1 miesiąc, natomiast staż może trwać od 3 do 12 miesięcy. Jest to doskonała okazja do zdobycia pierwszego doświadczenia, cennej wiedzy oraz umiejętności przydatnych do późniejszej pracy.

  • OPIEKA MEDYCZNA

    Zdrowie przede wszystkim. Oferujemy pracownikom pakiet prywatnej opieki medycznej, co przede wszystkim pomoże im zapomnieć o kolejkach do lekarzy i niesatysfakcjonujących terminach wizyt.

  • DOFINANSOWANIE DO POSIŁKÓW

    Najedzony pracownik to szczęśliwy pracownik, dlatego też oferujemy naszym pracownikom smaczne domowe obiady w pobliskim barze.